LejdisFIT
to wyjątkowe miejsce

W obiekcie znajduje się siłownia z rożnego rodzaju sprzętem cardio (bieżnie, orbitreki, rowery pionowe/poziome, steppery) oraz maszyny przeznaczone do treningu siłowego. W cenie karnetu (siłownia) mogą Panie skorzystać z platform wibracyjnych, które działają ujędrniająco oraz rollmasażerów pozwalających na relaks i walkę z cellulitem. Posiadamy klimatyzowaną sale fitness na której odbywają się zajęcia fitness (obowiązują zapisy!). O szybkie efekty walczą Panie przy pomocy urządzenia 3 w 1 BodySpace (bieżnia + podciśnienie + podczerwień). Jest możliwość skorzystania u nas z solarium. Szatnie wyposażone są w zamykane szafki oraz prysznice, dzięki którym można odświeżyć się po mocnym treningu.

Grafik zajęć prowadzonych przez nasze instruktorki znajdzuje się TUTAJ

Siłownia LejdisFIT

To idealna forma masażu. Poddawana masażowi skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Zdecydowanie poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej, poprawia się przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Dochodzi do usprawnienia przepływu chłonki w układzie limfatycznym. Dzięki temu znacząco eliminuje się czynniki odgrywające ważną rolę w powstawaniu cellulitu. Masaż taki zapobiega przewlekłej niewydolności krążenia obwodowego, szczególnie w obrębie kończyn dolnych (tzw. zimne stopy). Jeszcze inny pozytywny wpływ masażu urządzeniem Rollen to wyzwalanie się w organizmie wewnętrznych endorfin (tzw. hormony szczęścia - endogenne opioidy). Wyciszają one ból, powodują uczucie fizycznego i psychicznego odprężenia i zadowolenia. Końcowym efektem jest pozytywny wpływ na stan organizmu od strony fizycznej i duchowej.
Masaż Rollen Lux wspomaga zatem funkcjonowanie układu limfatycznego powodując:
- pomniejszenie objętości masowanych partii ciała o (3-5 cm),
- wzmacnia mięśnie oraz napina i ujędrnia skórę,
- usuwa pęcherzyki tłuszczowe i cellulit,
- modeluje sylwetkę,
- polepsza ukrwienie i krążenie,
- ułatwia usuwanie szkodliwych substancji toksycznych z organizmu,
- wspiera układ odpornościowy,
- uwalnia napięcie z mięśni,
- regeneruje organizm po obciążeniu,
- poprawia przemianę materii,
- relaksuje.

Body Space Vacu Therm Bieżnia jest urządzeniem nowoczesnym, przeznaczonym do zaawansowanego treningu fitness. Niezwykle trwała i bezpieczna pod każdym względem w użytkowaniu konstrukcja, zdolna do intensywnego użytkowania, pozwala na zastosowanie urządzenia do celów komercyjnych. W konstrukcji urządzenia Body Space Vacu Therm Bieżnia TX-6 zastosowano bieżnię treningową o wzmocnionej konstrukcji i znakomitych parametrach użytkowych, wspomaganą przez technologię ćwiczeń w podciśnieniu - "VACU" i podczerwieni "InfraRed". Takie połączenie gwarantuje podczas treningu czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i cellulitu w porównaniu do tradycyjnego treningu aerobowego. Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej możliwe jest dzięki efektowi zwiększonego ukrwienia dolnych partii ciała (brzuch, pośladki, uda), które podczas treningu przebywają w wyizolowanej specjalnym pasem uszczelniającym komorze podciśnieniowej. Dodatkowo promieniowanie podczerwieni- InfraRed wykorzystane zostało do walki z nadwagą, bowiem pozwala na błyskawiczne rozgrzanie tkanek i mięśni wzmagając przy tym krążenie i metabolizm. Metoda ta znacznie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję celullitu i poprawia wygląd skóry. Zapewnia również występujący w przy temperaturze 35-45 stopni Celsjusza zdrowy efekt pocenia, który przyśpiesza usuwania z organizmu szkodliwych substancji i toksyn. Przeprowadzone badania i zadowolenie rzeszy klientek potwierdzają skuteczność urządzeń Body Space w walce z nadwagą i cellulitem oraz dowodzą, iż efekty jakie można uzyskać po 20 zabiegach utrzymują się jeszcze przez kilkanaście miesięcy. Przeprowadzone badania i zadowolenie rzeszy klientek potwierdzają skuteczność urządzeń Body Space w walce z nadwagą i cellulitem oraz dowodzą, iż efekty jakie można uzyskać po 20 zabiegach utrzymują się jeszcze przez kilkanaście miesięcy.

DZIAŁANIE TECHNOLOGII VACU NA ORGANIZM LUDZKI

Body Space Vacu Therm Bieżnia wyposażona w technologię podciśnienia "VACU"i podczerwieni "InfraRed" wspomaga w sposób bezpieczny, potwierdzony naukowymi badaniami walkę z niedoskonałościami ciała ludzkiego. Zakres oddziaływania urządzenia:
- likwidacji cellulitu
- szybkie spalanie tkanki tłuszczowej (uda, brzuch, pośladki)
- wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
- pozbywanie się zbędnych kalorii
- poprawa ukrwienia skóry (uelastycznienie i ujędrnienie)
- polepszenie kondycji fizycznej
- poprawa krążenia krwi i limfy
- szybkie usuwanie toksyn i substancji szkodliwych z organizmu
- likwidacja zespołu "zimnych stóp"
- ogólna poprawa samopoczucia
wyzwolenie endorfiny (tzw. hormonu szczęścia) podczas sesji treningowej

Co daje wibrotrening ?

Wibrotrening poprawi Twoją sprawność:
- Bardzo efektywne spalanie tłuszczu ( cellulit)
- Poprawa giętkości, mobilności i koordynacji
- Poprawa jakości i efektywności treningu
- Szybka regeneracja po treningu

Wibrotrening poprawi Twoje samopoczucie:
- Poprawa jakości skóry
- Redukcja stresu
- Rewitalizacja
- Poprawa równowagi pomiędzy ciałem i umysłem

Wibrotrening poprawi Twoje zdrowie:
- Łagodny trening – redukcja napięcia stawów
- Stymulacja metabolizmu i drenaż limfatyczny
- Wzmocnienie tkanki kostnej (osteoporoza)
- Redukcja stresu
- Bardzo efektywne spalanie tłuszczu

Oferta dla firm

OFERUJEMY Karnety Firmowe dla Państwa Pracownic
Zapewniamy, profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne oferty współpracy.
Wystawiamy faktury VAT.
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny:

664 77 55 66

lub mailowy pod adresem lejdisfit@lejdisfit.pl

Grafik zajęć


Zobacz

Godziny otwarcia


Pn-Pt: 8.00-21.00
Przerwa: 12.00-14.00
So: 8.00-12.00

Siłownia LejdisFIT
Siłownia LejdisFIT
Siłownia LejdisFIT
Siłownia LejdisFIT
+